Цілі і напрямки


Оборона

Українське суспільство, останні часи усвідомило наскільки незахищена країна перед зовнішнім втручанням. Цей стан необхідно негайно виправляти. Треба розбудувати сучасні кордони, обладнанні за останнім словом техніки, треба реформувати всю систему захисту, створити сучасні, професійні збройні сили, наситити їх сучасним обладнанням, що дозволить протистояти будь-якому ворогу в сучасних умовах, мінімізуючи втрати, своєчасно попереджати та відстежувати дії противника.

Освіта

Україна повинна зайняти гідне місце не тільки в Європі, але і в Світі. Для цього нам треба навчитися брати відповідальність за своє майбутнє на себе. І цей вибір має бути усвідомленим, а це, в свою чергу, вимагає опори на знання. На жаль, за останні роки, наша освіта сильно деградувала. Програми УКРАЇНСЬКИХ РУБЕЖІВ в галузі освіти спрямовані на виправлення цього становища. Щоб ми в глобальному світі, сприймалися не тільки як дешева робоча сила, а і як величезний інтелектуальний потенціал.

Мистецтво

Зараз, на тлі подій, що відбуваються, інтерес до України в світі сильно зріс. І ми повинні задовольнити його, показавши все розмаїття і багатство культури нашої країни. Програми УКРАЇНСЬКИХ РУБЕЖІВ спрямовані не тільки на розвиток традиційного мистецтва народів України, а й на те, щоб показати, що країна знаходитися в авангарді сучасної культури.

Розвиток Суспільства

Нам треба навчитися самим вирішувати свої проблеми, не чекаючи того, що держава зверне на них увагу. Для цього треба розвивати громадянське суспільство, системи самоврядування, громадської благодійності. Треба навчитися брати відповідальність за своє майбутнє на себе. І тоді, нас не буде настільки хвилювати, хто саме зараз керує державою.