Запитання-відповідь (FAQ)


Як стати членом  громадської організації "Всеукраїнське об'єднання "Українські рубежі" ?

Відповідь:

Для набуття членства в  громадській організації  (ГО)  потрібно:
1.       Досягнути  віку  14 років;
2.       Зареєструватись на сайті  ГО   -   www.rubezhi.org.ua;   - (рекомендовано);
3.       Ознайомитись    та погодитися з   положеннями :
      -          Статуту ГО;
      -          Програмою  ГО;
      -          Кодексом члена ГО;
      -          Положенням про членські внески;
      -          Положенням про прийом та виключення з ГО.
4.       Подати заяву   та анкету про  бажання набуття членства в ГО (особисто або засобами електронного зв’язку  на  e-mail  office@rubezhi.org.ua );
5.      Сплатити вступний внесок на банківський  рахунок  ГО  у розмірі,  зазначеному у додатку 1 до «Положенням про членські внески»   (на 2014р.  – 150 грн.) ;
6.      Сплатити членські внески за  поточний  та мінімум один наступний місяці  на банківський  рахунок  ГО  у розмірі,  зазначеному у Додатку 1 до «Положенням про членські внески»      (на 2014р. – 40 грн./міс.);

Член ГО  має право отримати членський квиток,  для чого  потрібно  подати  в Секретаріат (особисто або засобами електронного зв’язку  на  e-mail  info@rubezhi.org.ua)  заяву довільної форми  та своє  фото  ( Ш х В = 3х4) в цифровому вигляді на ел. носієві.


Як ініціювати (створити) свій власний проект ?

Відповідь:

Для того , щоб  ініціювати свій проект  необхідно:
1)  Бути членом громадської організації (ГО) з відсутньою заборгованністю по сплаті членських внесків;
2)  Зареєструватися  на сайті  http://rubezhi.org.ua;
3)   В своєму особистому кабінеті на сайті  заповнити  всі  поля : П.І.Б. , телефон, та завантажити своє фото.
4)  Подати запит  на ініціювання  проекту, в своєму кабінеті, діючи згідно Інструкції.


Як сплатити  членські внески (вступний , щомісячний членський) ?

Відповідь:

1. В терміналі самообслуговування ПриватБанку (в будь-якому відділенні ПриватБанку) внести кошти на рахунок  ВО "Українські рубежі", вибравши  організацію в пошуковій системі термінала.   Вам надається змога в меню термінала вказати  ПІБ  за кого сплачується внесок.  В меню ви також вибираєте назву    внеску  : членський,  внесок (в т.ч. вступний)  та   благодійний внесок у  ПРОЕКТ №  (для цільового внеску в конкретний проект).  

2. На корпоративну картку  ПриватБанку (5169 3305 0185 2021) в будь-якому терміналі самообслуговування  ПриватБанку  або через  ПРИВАТ-24.  (Не забудьте зазначити   від кого саме (ПІБ) сплачуєте внески і за який період , або  отримайте квитанцію і надішліть в Секретаріат ГО -office@rubezhi.org.ua). 

3. На рахунок р/р 26006052727619 в ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК», МФО 300711  . Отримувач - ВО "Українські рубежі" (ЄДРПОУ 39293285).  Приклад  призначення платежу : Безповоротна фінансова допомога від  ПІБ, за вересень-грудень 2014р.

4.  Будь-якою карткою Visa/MasterCard  через  платіжні інструменти безпосередньо на сайті на головній  сторінці.

5. Liqpay (система моментальних платежів)  -  через  платіжні інструменти безпосередньо на сайті на головній  сторінці.

Важливо!   Для того , щоб Ваш внесок був  ідентифікованим  і зарахованим як саме Ваш платіж,  УВАЖНО відслідковуйте  тотожність  Ваших даних  при реєстрації на сайті  і даних які Ви заповнюєте при здійсненні платежу (в платіжці чи  в терміналі самообслуговування - ПІБ). Зберігайте квитанції та платіжні доручення для оперативного  вирішення непорозумінь.   З будь-яких питань щодо платежів, звертайтеся в Секретаріат  - office@rubezhi.org.ua. 

 Як надати благодійну допомогу (зробити внесок) у вибраний проект ?

Відповідь:

Біля назви  кожного проекту зазначено його індивідуальний номер - запам'ятайте його.

1. Будь-якою карткою Visa/MasterCard  через  платіжні інструменти безпосередньо на сайті на сторінці проекту.

2. Liqpay (система моментальних платежів)  -  через  платіжні інструменти безпосередньо на сайті на сторінці проекту.

3. В терміналі самообслуговування ПриватБанку (в будь-якому відділенні ПриватБанку) внести кошти на рахунок  ВО "Українські рубежі",  вибравши  організацію в пошуковій системі термінала.   Вам надається змога в меню термінала вказати  ПІБ  за кого сплачується внесок.  В меню ви також вибираєте назву    внеску  : членський,  внесок (в т.ч. вступний)  та   благодійний внесок у  ПРОЕКТ №   (номер потрібно вказати). 

4. На корпоративну картку  ПриватБанку (5169 3305 0185 2021) в будь-якому терміналі самообслуговування  ПриватБанку  або через  ПРИВАТ-24.  (Не забудьте зазначити   від кого саме (ПІБ) сплачуєте внески і на який ПРОЕКТ , або  отримайте квитанцію і надішліть її з супровідним листом (в листі вкажіть в який проект  Ви зробили внесок) в  Секретаріат ГО -office@rubezhi.org.ua).

5. На рахунок р/р 26006052727619 в ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК», МФО 300711  . Отримувач - ВО "Українські рубежі" (ЄДРПОУ 39293285).  Приклад  призначення платежу :Благодійний внесок для ВО "Українські рубежі"  від  ПІБ,  Проект № (вказати номер).

6. При сплаті в  валюті іншої країни - користуйтеся реквізитами   на  сторінці проекту  -  вкладка "Реквізити". 

Важливо!   Для того , щоб Ваш внесок був  ідентифікованим  і зарахованим як саме Ваш платіж,  УВАЖНО відслідковуйте  тотожність  Ваших даних  при реєстрації на сайті  і даних які Ви заповнюєте при здійсненні платежу (в платіжці чи  в терміналі самообслуговування - ПІБ). Зберігайте квитанції та платіжні доручення для оперативного  вирішення непорозумінь.   З будь-яких питань щодо платежів, звертайтеся в Секретаріат  - office@rubezhi.org.ua.

 


Чи може координатор  проекту отримувати винагороду за свою роботу?

Відповідь:

Так, може. Керівництво громадської організації (ГО) вважає, що  ефективна робота координатора проекту , яка направлена  на вирішення важливих для суспільства  задач,  не менш важлива, ніж робота бійців, які безпосередньо  захищають  нашу Батьківщину від ворогів, які також отримують  зарплатню (за винятком добровільних  "партизан") .  І тим  і другим , потрібно жити та годувати свої сім'ї. Відповідно до діючого законодавства, громадські організації та благодійні фонди  мають  право,  в межах встановленого законом розміру від зібраних  цільових коштів (до 20%),  витрачати на  адміністративно-господарські потреби, куди входять в т.ч. і  заробітні плати співробітників , виплати винагород, тощо. Заробітна плата, чи інша винагорода, виплачується офіційно на банківський рахунок  або готівкою   через зарплатну відомість, з виплатою усіх необхідних податків.  Підставою для виплати  є договір, який   укладається з майбутнім співробітником, в даному випадку - з   координатором проекту (керівником проекту).  За додатковою інформацією звертайтеся в Секрітаріат ГО - office@rubezhi.org.ua .