Членство в ГО


У цей надзвичайно важкий для нашої країни час, кожен з нас самостійно вибирає свій шлях: хтось із зброєю в руках боронить свою Вітчизну, хтось допомагає забезпечувати потреби воїнів чи допомагає біженцям, хтось займається критиканством, хтось «піариться» на чужій біді, хтось пасивно спостерігає. Кожен вільний в своєму виборі, і це також досягнення РЕВОЛЮЦІЇ ГІДНОСТІ.

Ви читаєте цю сторінку – отже Ви не байдужа людина і вболіваєте за нашу країну.

Ми заснували цю громадську організацію (ГО) і створили цей сайт для того, щоб у Вас з’явився легальний, прозорий та ефективний інструмент для надання допомоги Україні по своєму вибору: військовим, пораненим, дітям, переселенцям, школам , дитячим садкам, лікарням, музеям, та іншим.

У співпраці з нами Ви маєте змогу:
А) Надати допомогу (кошти, майно, послуги, тощо) ГО або безпосередньо у вибраний Вами проект (цільову допомогу);
Б) Розказати про наш проект своїм знайомим та друзям;
В) Прийняти активну участь у діяльності нашої ГО як волонтер, як член ГО, чи її співробітник.


Членство в ГО надає змогу, відповідно до положень статуту ГО, приймати активну участь у суспільному житті та діяльності самої ГО, про це детально викладено у статуті ГО.

Крім цього, членство в ГО надає можливість започаткувати (створити) свій власний ПРОЕКТ, який Ви самі, при бажанні, і будете координувати. Вам, як координатору ГО, будуть надані необхідні для цього повноваження і інструменти, для якнайбільш ефективної Вашої діяльності. В свою чергу, ГО вимагатиме від Вас, своєчасної повної звітності у діяльності як координатора, і в першу чергу - фінансової звітності (правила та форми звітності надаються координатору).


Для того, щоб стати членом ГО, Вам потрібно:
1. Досягнути віку 14 років;
2. Зареєструватись на сайті ГО - www.rubezhi.org.ua; - (рекомендовано);
3. Ознайомитись та погодитися з положеннями:

4. Подати заяву та анкету про бажання набуття членства в ГО (особисто або засобами електронного зв’язку на office@rubezhi.org.ua);
5. Сплатити вступний внесок на банківський рахунок ГО у розмірі, зазначеному у додатку 1 до «Положенням про членські внески» (на 2015р. – 10 грн.);
6. Сплатити членські внески за поточний та мінімум один наступний місяці на банківський рахунок ГО у розмірі, зазначеному у Додатку 1 до «Положення про членські внески» (на 2015р. – 10 грн./міс.);

Член ГО має право отримати членський квиток, для чого потрібно подати в Секретаріат (особисто або засобами електронного зв’язку на info@rubezhi.org.ua) заяву довільної форми та своє фото ( Ш х В = 3х4) в цифровому вигляді на електронному носієві.